امروز شنبه 1400/01/21
Skip to main content

یک خبر خوب برای علاقه مندان به کتابخوانی؛ مسابقه کتابخوانی «محی الدین» با محوریت آثار آیت الله حائری شیرازی برگزار می شود.

یک خبر خوب برای علاقه مندان به کتابخوانی؛ مسابقه کتابخوانی «محی الدین» با محوریت آثار آیت الله حائری شیرازی برگزار می شود.

به مناسبت سومین سالگرد ارتحال آیت الله محی الدین حائری امام جمعه فقید شیراز، مسابقه کتابخوانی محی الدین از جلد یک و دو کتاب تمثیلات اخلاقی-تربیتی این عالم ربانی برگزار می شود.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه کتابخوانی محی الدین، می بایست با تهیه کتاب های مربوطه و پاسخ به سوالات، در این مسابقه شرکت کنند.

برای تهیه کتاب و شرکت در مسابقه می توان به صورت حضوری در شعب پاتوق کتاب سراسر کشور یا به آدرس Patogheketabsh.ir و یا با ارسال پیام به شماره تلفن 09178080833 در پیام رسان واتس آپ یا ایتا اقدام کرد.

لازم به ذکر است که برای جلدهای اول و دوم کتاب تمثیلات اخلاقی-تربیتی، 25درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

سوالات و نحوه شرکت در مسابقه در کتاب های مذکور درج شده و آخرین مهلت ارسال آثار نیز 15بهمن ماه 1399می باشد.

جوایز در نظر گرفته شده برای مسابقه کتابخوانی محی الدین نیز عبارت است از 12کارت هدیه 3میلیون ریالی و 24کارت هدیه 2میلیون ریالی.

این مسابقه با همکاری مشترک بنیاد علوم انسانی اسلامی آیت الله حائری، صدا و سیمای مرکز فارس، دفتر نشر معارف و پاتوق کتاب برگزار می شود.

یادآور می شود آیت الله محی الدین حائری شیرازی اهل شیراز از جمله علمای مطرح کشور بود که آثار متعددی در حوزه علوم انسانی از ایشان به یادگار مانده است.

آیت الله حائری به عنوان دومین امام جمعه شیراز پس از شهادت آیت الله عبدالحسین دستغیب، سالها در مسند امامت جمعه به خدمت مشغول بود.

کلاس های درس حائری نیز در حوزه های مختلف فلسفه، عرفان، ادبیات و... نیز با استقبال بسیار طلاب و علاقه مندان و با شور و شوق خاصی در شیراز و قم برگزار می شد.

این عالم ربانی که زاده 12بهمن ماه 1315در شهر شیراز بود، سرانجام پس از یک عمر مجاهده و تلاش خستگی ناپذیر دوازدهم آذرماه 1396 دار فانی را وداع گفت و به دیدار معبود خویش شتافت. سرانجام پیکر آیت الله حائری پس از تشییع در شهر قم به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/

نظر شما

captcha